Indywidualny układ otworów w zlewozmywaku

Zlewozmywaki granitowe produkowane przez Lavello mogą mieć otwory na baterię oraz akcesoria wykonane według indywidualnych wymagań klientów. Otwory takie wykonujemy bez dodatkowych dopłat.

Należy jednak pamiętać o tym, że taki produkt jest produktem personalizowanym i nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Co należy zrobić aby zamówić zlewozmywak granitowy z własnym rozmieszczeniem otworów

Przed zamówieniem zlewozmywaka z niestandardowymi otworami zalecamy dowiedzieć się czy preferowany przez Państwa układ jest możliwy do wykonania.

Aby to zrobić należy:

 1. pobrać plik z rysunkiem technicznym Państwa zlewozmywaka z listy poniżej
 2. wydrukować rysunek a następnie zaznaczyć na nim otwory, ich średnice oraz odległości między otworami (od środka jednego otworu do środka drugiego)
  1. baterie i dozowniki okrągłe wymagają otworu o średnicy 35 mm
  2. dozowniki kwadratowe wymagają otworu o średnicy 30 mm
  3. filtr wody (osmoza) wymaga otworu o średnicy 12 mm
 3. Określając rozmieszczenie otworów proszę wziąć pod uwagę umieszczenie otworu przelewowego na ściance komory. Nie może się za nim znajdować otwór na baterię.
 4. Na specjalne życzenie istnieje możliwość przeniesienia otworu przelewowego w inne miejsce - należy to zaznaczyć na rysunku. Otwór przelewowy można umieścić wyłącznie na tylnej oraz bocznych ściankach zlewu. Otwór nie może się jednak znajdować bezpośrednio przed lub blisko otworu na baterię oraz między komorami zlewu.
 5. Przesłać nam skan lub zdjęcie rysunku z naniesionymi otworami na adres sklep@otozlewy.pl
 6. W ciągu 1-2 dni roboczych prześlemy Państwu informację czy wykonanie otworów w danych miejscach jest możliwe.
 7. Proszę złożyć zamówienie na zlewozmywak wpisując w notatkę do zamówienia "własne otwory zaakceptowane"

Co zrobić jeśli złożyli Państwo zamówienie na zlewozmywak PRZED sprawdzeniem czy możliwe jest wykonanie otworów w preferowanych miejscach?

Jeśli złożyli już Państwo zamówienie na zlewozmywak, prosimy pilnie się z nami skontaktować telefonicznie. Wtedy wstrzymamy wykonanie zlewozmywaka do czasu sprawdzenia i zaakceptowania nowego układu otworów.

Jednocześnie prosimy o przesłanie nam rysunku technicznego zlewu z zaznaczonymi otworami (zgodnie z opisem powyżej). W tytule i treści maila podać numer zamówienia abyśmy mogli go łatwo rozpoznać w skrzynce odbiorczej.

Rysunki techniczne do pobrania:

Kliknij nazwę zlewu aby pobrać plik z rysunkiem do zaznaczenia otworów.

Jeśli Twojego zlewozmywaka nie ma na liście powyżej oznacza to, że nie można do niego wykonać otworów w innych miejscach niż domyślne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl