Płatności i dostawa

Formy płatności

Płatności za zakupy można dokonać przelewem na rachunek bankowy numer: 

Lavello s.c. ul. 55 Pułku Piechoty 34, 64-100 Leszno.

Konto Santander Bank Polska - 72 1090 2590 0000 0001 3203 6847

lub skorzystać z płatności za pobraniem, tj. zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki. Istnieje również możliwość płatności elektronicznych za pomocą systemu Payu.

Terminy wysyłki zamówień ze zlewozmywakiem

Każdy zlewozmywak produkujemy dopiero wtedy kiedy złożą Państwo na niego zamówienie - nie magazynujemy towaru. Produkty wysyłamy w ciągu do 5 dni roboczych.

Zamówienia wysyłamy firmą Pocztex. Dostawa trwa do 3 dni roboczych.

Terminy wysyłki zamówień bez zlewozmywaka

Jeśli w zamówieniu nie ma zlewozmywaka a jedynie bateria lub akcesoria, to takie zamówienie wysyłane jest w ciągu od 3 do 5 dni roboczych.

Informacje o zamówieniu

Po złożeniu zamówienia o aktualnym jego statusie informujemy klienta drogą mailową. Osoby, które podczas składania zamówienia zarejestrowały się w naszym sklepie, mogą też śledzić historię zamówienia w swoim panelu klienta.

Po nadaniu przesyłki, klient otrzymuje stosowną wiadomość email oraz sms z numerem listu przewozowego, dzięki któremu może sprawdzić gdzie przesyłka się znajduje.

Po otrzymaniu przesyłki

Po otrzymaniu przesyłki zalecamy sprawdzenie stanu jej zawartości w obecności kuriera, a w razie uszkodzenia, spisanie protokołu szkody. To w dużym stopniu ułatwi i przyspieszy procedurę reklamacyjną. Reklamacje związane z uszkodzeniami transportowymi można składać w terminie do 7 dni od daty otrzymania produktu.

Uwaga. Jeśli wybrałeś metodę płatności "za pobraniem", to przed sprawdzeniem stanu zamówienia konieczne będzie opłacenie przesyłki.

Koszt wysyłki wynosi:

  • w przypadku przedpłaty na konto: 39 złotych dla paczek ze zlewem o wadze do 25 kg do 78zł za paczki ze zlewem o wadze powyżej 25 kg
  • w przypadku płatności za pobraniem do powyższych cen należy doliczyć 10zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl