Jak nie popełnić błędu podczas wyboru zlewozmywaka?

Często spotykamy się z opinią, że kolor zlewozmywaka najlepiej wybrać samemu w salonie. Nic bowiem nie daje takiej pewności jak bezpośredni kontakt wzrokowy z gotowym produktem i ocena na miejscu. Czy to aby napewno najbardziej rzetelne rozwiązanie?

czytaj całość »
Kiedy zlewozmywak nie będzie pasował do szafki

Na pozór, może się wydawać, że jedyne co trzeba tak naprawdę wiedzieć, to obwód krawędzi zlewozmywaka oraz zewnętrzna objętość jego komory.

Praktyka pokazuje jednak, że jest jeszcze kilka innych aspektów, które powinniśmy rozpatrzyć, zanim dokonamy ostatecznej decyzji o jego zakupie.

czytaj całość »
Montaż zlewu - których miejsc lepiej unikać?

Montaż w złym miejscu nie tylko uprzykrzyć Ci cały proces zmywania, ale także uniemożliwi wykonywanie szeregu innych czynności w Twojej kuchni.

Zdarza się, że złe ulokowanie zlewozmywaka bywa przyczyną ponownego demontażu wszystkich mebli. Często zwiastuje to kolejny, gruntowny remont kuchni.

Aby uniknąć tego dramatycznego scenariusza, warto rozważyć kilka nieprzyjemnych sytuacji, które możesz napotkać w Twojej kuchni, gdy Twój zlew zostanie zamontowany w nieodpowiednim miejscu.

czytaj całość »
Wystrój wnętrza - jak dopasować go do charakteru?

To, jak dopasujesz swoje wnętrze do Twojego charakteru i upodobań, będzie miało znaczący wpływ na Twoje samopoczucie.

Każda osobowość i każdy charakter mają swoje otoczenie, w którym czuje się najlepiej. Dotyczy się to zarówno barw, stylu jak i stopnia wypełnienia Twojej przestrzeni różnego rodzaju przedmiotami.

czytaj całość »
Jak obliczyć koszty remontu

Obawiasz, że koszt remontu przerośnie Twoje oczekiwania? Nie wiesz jak zabrać się za zaplanowanie Twojego budżetu na remont? Mamy dla Ciebie prosty schemat, który krok po kroku pozwoli Ci zaplanować budżet Twojej renowacji.

czytaj całość »
Na czym nie warto oszczędzać podczas remontu?

Podczas remontu domu możemy spotkać się z sytuacją, w której koszt renowacji zaczyna przerastać nasze możliwości. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku złego oszacowania naszych możliwości finansowych lub w chwili, gdy pojawiają się nieprzewidziane wcześniej prace dodatkowe.

czytaj całość »
Granit vs. Stal

Ten artykuł został napisany na podstawie naszych analiz i ma na celu przybliżenie tematu zlewozmywaków granitowych.

W czym tak naprawdę zlewy granitowe są lepsze od zlewozmywaków stalowych? Aby przyjrzeć się temu bliżej, porównaliśmy najważniejsze cechy, które określają jakość dobrego zlewozmywaka.

czytaj całość »
Jak czyścić zlewozmywaki granitowe

Przedstawiamy 4 metody na to, jak sprawić, by przy minimalnym wysiłku, Twój zlewozmywak cieszył Cię swoim niebywałym urokiem przez długie lata!

Wszystkie wskazówki zostały przetestowane przez nas i sprawdzają się wśród naszych klientów od ponad 10 lat! Z powodzeniem poleciliśmy je już dziesiątkom tysięcy naszych klientów i polecamy je do dziś.

czytaj całość »
Jak wybrać baterię kuchenną - Omówienie najważniejszych cech

Wybierając baterie kuchenne często kierujemy się wyłącznie względami estetycznymi. Prowadzi to często to wybrania modelu, którego użytkowanie jest niewygodne i frustrujące.

Zobaczmy co w zakresie funkcji i cech baterii kuchennych oferuje obecnie rynek. Dzięki temu wybierzesz model, którego użytkowanie będzie dla Ciebie przyjemnością przez wiele lat.

czytaj całość »
Porównanie Materiałów na Ścianę w Kuchni

W poprzedniej części poradnika porównywaliśmy materiały na podłogi w mieszkaniu. Tym razem pomówimy o wyborze materiału na ściany w kuchni. A dokładniej, na ściany w bezpośrednim otoczeniu blatu kuchennego.

Dlaczego akurat tam?

Ponieważ stoi przed nimi o wiele trudniejsze zadanie niż w innych miejscach.

czytaj całość »
Jak nie zwariować podczas remontu

Życie w remontowanym miejscu może być wyzwaniem. Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłeś? Przeczytaj nasz artykuł. Przygotujemy Cię na nieoczekiwane. Zaoszczędzimy Ci wielu kłopotów, bałaganu, stresu i pieniędzy.

czytaj całość »
DIY Domowych Mikstur Czyszczących

Chemiczne środki czystości, które znajdziemy w sklepach albo nie działają tak jak powinny, albo działają za silnie, niszcząc czyszczoną powierzchnię, a dodatkowo mają strasznie drażniący zapach, co sprawia, że nie możemy przebywać w tym samym pomieszczeniu podczas czyszczenia.

Jak radziły sobie nasze babcie bez tych wszystkich środków?

Odpowiedź jest prosta: używając tego co znalazły w swojej kuchni.

czytaj całość »
Kupno i montaż zlewozmywaka - 9 Faktów, które pomogą Ci uniknąć katastrofy

W teorii wybór zlewozmywaka kuchennego nie jest trudny. Wystarczy wybrać materiał, kształt, kolor, rozmiar i gotowe.

W praktyce okazuje się, że jest wiele drobnych rzeczy, które trzeba przemyśleć aby uchronić się przed np. cięciem szafki pod zlew, zmianą blatu, wymianą syfonu lub narzekaniem na źle umieszczony zlewozmywak, który utrudnia typowe czynności kuchenne.

czytaj całość »
Panele, płytki, drewno a może coś innego? Porównanie materiałów podłogowych.

W latach 80ych i na początku lat 90ych w mieszkaniach królowały linoleum, dywany oraz kafelki. Obecnie wybór jest znacznie szerszy i można przebierać w płytkach, kamieniach, panelach, wykładzinach a także materiałach... udających inne materiały.

Jednak w wyborze nie pomagają informacje z sieci, które często są sprzeczne, niekompletne lub nie pozwalają wyciągnąć jakichkolwiek wniosków.

Staraliśmy się aby ten poradnik był inny i ułatwił dokonanie wyboru a nie go utrudniał. Dlatego oprócz porównania materiałów podłogowych na końcu znajdziesz jeszcze kilka naszych wskazówek, które pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl